Вечір поезії Сергія Єсеніна

Esenin1В рамках проекту кафедри російської та зарубіжної літератури «ART-ПОРТАЛ» в арт-просторі «SKLO» ще одна група вирішила провести літературний вечір, присвячений творчості Сергія Єсеніна. На цей раз 11п група поринула у світ поезій останнього, драматичного періоду творчості С.Есеніна, часу душевної самотності і кризи.
Ведучі Марія Сочка та Олексій Загорулько зуміли задати драматичну тональність всьому вечору. Вся група приймала участь у заході, але особливою ліричною експресією були пройняті виступи Тетяни Дідович («Грубым даётся радость…»), Катерини Буділовської («Ты меня не любишь, не жалеешь…»), Анни Лисак («Пускай ты выпита другим….»), Марії Сочки («Мне грустно на тебя смотреть…»), Катерини Ярошенко («Письмо к матери») та Катерини Барановської («Какая ночь! Я не могу...»).

Esenin 2Артистичне виконання пісні «Клён ты мой опавший» Ельмірою Каверіною та Олексієм Загорульком сподобалось усім присутнім. Крістіна Кобижча емоційно виконала на слова С.Єсеніна «Не жалею, не зову, не плачу…». На завершення студенти разом виконали пісню «Заметался пожар голубой…».
Вечір пройшов у теплій і дружній атмосфері. Дякуємо організаторам та авторам сценарію – Ельмірі Каверіній, Анні Лисак та Катерині Буділовській.

Server Time: 2019-05-26 15:00:09