Анонс турецької мови

t rkbayra 181

Як Вам перспектива навчитися турецької мови у магістратурі, аби пов’язати з нею свою майбутню кар’єру?

Шановні абітурієнти! Чи замислювалися Ви колись над тим, наскільки цікавим і корисним може бути вивчення турецької мови, якою сьогодні розмовляє близько 175 млн. людей у різних куточках світу? Загальна кількість її носіїв, що постійно збільшується, промовисто свідчить про актуальність вивчення цієї мови. Відомо, що сьогодні роботодавці надають перевагу тим претендентам, які володіють щонайменше двома іноземними мовами. Якщо друга іноземна мова в арсеналі кандидата – східна, зокрема, турецька, його цінність в очах роботодавця миттєво зростає, адже останніми роками Україна й Туреччина активно співпрацюють у різних сферах. До того ж, володіння будь-якою іноземною мовою передбачає пізнання культури й світогляду країни, в якій вона є державною або найпоширенішою.

 

Чому варто віддати перевагу саме турецькій мові?

Обравши турецьку мову як другу іноземну, Ви ніколи не пожталкуєте про свій вибір, оскільки сфер діяльності, де її знання є необхідним, вдосталь. Саме тому Ви завжди знайдете можливість поглибити свої знання та використати їх на практиці. Реалізації цього завдання може сприяти долучення до магістерської програми в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, яка відкриє перед Вами нові горизонти. Наш університет готує науковців-тюркологів, перекладачів і викладачів турецької мови, тому кожен студент, зіткнувшись з проблемою вибору, матиме кілька альтернативних сценаріїв розвитку своєї кар’єри. Університет є тим трампліном, який допоможе студентам визначитися зі своїми пріоритетами, які залежатимуть від їхніх здібностей, планів і орієнтирів у безкрайньому океані професій.

Інтенсивність українсько-турецьких бізнесових і культурних взаємин постійно зростає!

Сьогодні Туреччина гостинно відчиняє свої двері і перед тими, хто бажає вчитися або працювати на її території, і перед тими, хто просто хоче добряче відпочити й попрактикуватися в усному мовленні. У цьому контексті неможливо не згадати про нещодавно впроваджений безвізовий режим між нашими державами, покликаний ліквідувати всі бар’єри між Україною і Туреччиною. Турецькі кампанії радо приймають на роботу українських фахівців, всіляко підтримуючи їх у процесі пізнання тонкощів тієї чи іншої сфери діяльності. Отже, обміркуйте перспективу пов’язати своє професійне майбутнє з турецькою мовою і, відповідно, Туреччиною, і гарантовано не розчаруєтеся у зробленому виборі! Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова запрошує новачків і абітурієнтів з підготовкою до нашої великої спільноти однодумців, де ми навчимо Вас турецької мови і познайомимо з багатою турецькою культурою!
Якщо ми навели недостатньо аргументів, перегляньте фотозвіти з наших заходів і остаточно переконайтеся в тому, що ми маємо рацію

Заходи у 2016–2017 навчальному роціTurkey1Заняття з турецької мови проходять у дружній невимушений атмосфері, яка, втім, не стає на заваді засвоєнню нового матеріалу.

 

Turkey2Гризучи граніт науки, ми ніколи не забуваємо про подорожі, відпочинок і душевне спілкування.

 

Turkey3.jpg                                Наші студенти – це творчі особистості з різними зацікавленнями. У межах Дня турецької мови вони відвідали майстер-клас із мистецтва малювання на воді, відомого в Туреччині як «ебру».

 

Turkey4.jpgМи абсолютно переконані, що турецька кухня не може залишити бодай когось байдужим. Тому ми часто пригощаємо наших студентів і гостей найсмачнішими турецькими солодощами.

 

Turkey5.jpg                Наші студенти мають безцінну можливість відвідувати різноманітні культурні заходи, організовані нашим університетом спільно з партнерами й однодумцями (на фото: директор Інституту політології та права Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Б. Андрусишин і перший Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині, співзасновник Українсько-турецького культурного центру «Сяйво» І. Турянський). На наших заходах завжди присутні почесні гості, яким є чим поділитися з молодим поколінням. 

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

5751378
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
474
4708
48666
4926838
209463
178578
5751378

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-05-26 02:43:44
   

Хто на сайті?  

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ