Конкурс на отримання стипендії

Конкурс на отримання стипендій на навчання в університеті
Кобленц-Ландау (Німеччина) в рамках програми ERASMUS +

НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 Міжнародна мобільність» із університетом Кобленц-Ландау (Німеччина), який фінансується Європейським Союзом .
  Відповідно до умов проекту студенти ІІ та ІІІ курсу (бакалаври) та студенти І курсу магістратури Факультету іноземної філології мають можливість навчатися в університеті

Кобленц-Ландау упродовж весняного семестру 2017-2018 навчального року.
  Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
  - бути студентами Факультету іноземної філології НПУ імені М.П. Драгоманова
  - володіти англійською/німецькою мовами не нижче рівня В2
  Для здобуття індивідуального гранту  студентам необхідно до 6 листопада 2017 року надіслати до  відділу міжнародного співробітництва та євроінтеграції на електронну адресу - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :
  - мотиваційний лист англійською/німецькою мовою (максимальний обсяг 1 сторінка)
  Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися НПУ імені М.П.Драгоманова за такими критеріями:
  - академічна успішність (50 %)
  - знання мови (30%)
  - мотивація (10 %)
  - суспільна активність/заангажованість у наукову діяльність (10%)

Процедура зарахування

На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у відділі міжнародного співробітництва та євроінтеграції. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми ERASMUS +.
  Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною.

61981

Server Time: 2018-12-10 22:11:13