Відвідування музею

у входа в музей
           Нещодавно студенти 11рякінСО групи разом з викладачами кафедри російської та зарубіжної літератури к.ф.н. Кондаковою Д.Ю. та старшим викладачем Боровською О.М. відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (колишня назва — Київський музей західного та східного мистецтва). 

 

в зале Западной коллекции

Музей є найвизначнішим зібранням закордонного мистецтва в Україні. Студенти з Туркменістану та Польщі разом з викладачами оглянули західну та східну колекції, звернули увагу на захоплююче оздоблення стін і стель у залах музею. Викладачі також виступили в ролі перекладачів-екскурсоводів, оскільки студентам першого курсу ще складно прочитати та зрозуміти тексти на інформаційних стендах музею, але це не завадило отримати найкращі враження від походу в музей, адже мова мистецтва зрозуміла всім!

на лестнице  Кароль: «Мені особливо запам’ятався портрет Станіслава Августа Понятовського. Це останній король Польщі. Я був здивований, побачивши у нього медальйон з масонським знаком – требу буде більше дізнатися про це».
  Уміда: «Мені сподобалися дерев’яні «кассоне» - італійські скрині для посагу. У нас теж є така традиція. Тільки в Туркменістані кожній нареченій батьки готують дві скрині, проте невеликого розміру».

  Д.Ю.Кондакова и Оля старостаЕ.Н.Боровская и Оля староста    Огуджемал: «Мені дуже сподобалася Східна колекція, особливо килими – як вдома. Також ми бачили там турецький килим, він дещо інший за туркменський. І ще було цікаво побачити хорджун – це така особлива туркменська сумка, яка перекидається через коня, кладеться під седло. Хорджуни роблять з килимів, і в музеї ми бачили саме таку».
  Гулшат: «Мені дуже сподобалися картини у Західній колекції, але особливо запам’ятався чоловік на коні – скульптура французького короля Людовика. В Туркменії багато коней, і тут дуже гарно скульптор зобразив коня».
  Лола: «Мені сподобалися різні речі, а особливо японський національний одяг – кімоно. Дуже гарні тканини, візерунки, кольори. І різні маленькі японські прикраси, а також нецке дуже запам’яталися».

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

5746079
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3548
8416
43367
4926838
204164
178578
5746079

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-05-24 13:01:44
   

Хто на сайті?  

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ