АНОНС ЛІТЕРАТУРНОГО ДИСКУСІЙНОГО КЛУБУ «Едіп-цар» Софокла

P1200498.JPGВ рамках культурно-освітнього проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-ПОРТАЛ» 25 листопада 2021 року відбудеться засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Олени Сергіївни Анненкової за участі студентів 2 курсу спеціальності «Переклад» факультету іноземної філології НПУ імені М. П. Драгоманова.

У програмі обговорення перлина світової літератури – трагедія давньогрецького драматурга Софокла «Едіп-цар».

В наші катастрофічні часи проблема людини та смислу людського життя хвилює особливо, і давньогрецький трагік в образі Едіпа створив той архетипний образ, в якому кожен впізнає себе. Чому Едіп вважається прообразом загальнолюдської долі і чому Едіп є моделлю європейської людини – на ці питання спробуємо дати відповіді під час нашої зустрічі.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться європейською літературою і хоче насолодитися красою та силою художнього слова.

Наш дискусійний клуб знову в онлайні. Приєднуємося за посиланням:

Чекаємо на вас 25 листопада о 14.00!