Освіта і наука-2023. Звіт.

4-6 квітня 2023 року на факультеті іноземної філології відбулася щорічна звітно-наукова конференція студентів і аспірантів "Освіта і наука - 2023"!
На пленарному засіданні, яке відбулося 4 квітня, виступали студенти із цікавими, актуальними та корисними доповідями широкого спектру наукових розвідок, таких як: максими комунікації в мовленні, формування лінгвосоціокультурної компетентності студентів-філологів, аналіз художнього роману, дискурс портрет особистості, дослідження присвячені питанням корпусної лінгвістики тощо.
Далі роботу щорічної науково-практичної конференції студентів і аспірантів було продовжено у форматі секційних засідань (5-6 квітня), загальною кількістю – 8, а саме:
1. Слово, речення, текст і дискурс англійської мови у сучасних мовознавчих студіях.
2. Сучасні методи і технології викладання іноземних мов у середніх загальноосвітніх закладах та у вищій школі.
4. Актуальні проблеми літературної освіти.
5. Слов’янські мови у лінгвокультурологічному аспекті.
6. Сучасна романістика: філологічні студії у студентській науці.
7. Актуальні проблеми художнього перекладу: корпусний підхід.
8. Актуальні проблеми лінгвістичних та літературознавчих аспектів англійської мови.
Наприклад, 6 квітня 2023 року відбулося секційне засідання кафедри романо-германської філології. Доповідачі мали змогу поділитись результатами власних досліджень та взяти участь у дискусіях з приводу виступів.
Дослідження студентів відрізнялися сучасністю та ґрунтовністю. Було звернено увагу на іспаномовний дискурс, а саме на його публіцистичну та розважальну сферу, обговорено лінгвістичні особливості французьких блогів про моду й подорожі, розглянуто питання неологізмів італійської мови та інших мовознавчих аспектів.
Щиро дякуємо всім студентам за вашу активну участь у конференції, науковим керівникам, які, попри велику зайнятість, готують
молодих науковців, а також викладачам факультету, відповідальним по кафедрам, які беруть участь в організації конференції!
За результатами конференції буде сформовано електронну збірку тез, яка буде розміщена на сайті факультету! Тези приймаються до 25 квітня включно!
Ще раз вітаємо всіх учасників конференції та сподіваємося на подальші плідні наукові розвідки!

02.png 03.png 04.png 05.png 06.png 07.jpg 08.jpg 09.jpg 10.jpg 11.png 02.png