Засідання гарантів ОПП

05 червня 2023 року на факультеті іноземної філології відбулося засідання гарантів ОПП за спеціальностями 035 Філологія та 014 Середня освіта. На засіданні обговорювали напрями вдосконалення діючих освітньо-професійних програм, результати опитування стейкхолдерів 2022-2023 навчального року щодо якості освітньо-професійних програм та освітнього процесу, а також проєкти освітніх програм бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти, що будуть представлені на вступній кампанії 2023 р.

2023 06 06

В обговоренні взяли участь Григоренко Ірина Василівна – начальник відділу ліцензування та акредитації, Леміш Наталія Євгенівна – зав. кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу, доктор філологічних наук, професор, Страшко Ірина Володимирівна – зав. кафедри романо-германської філології, кандидат філософських наук, доцент, Матвєєва Світлана Анатоліївна – доктор філологічних наук, професор, професор кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу, Сафонова Наталія Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу, Вітченко Анастасія Юхимівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри методики викладання іноземних мов, Машкіна Олена Миколаївна – кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри загального мовознавства та германістики, Орлова Юлія Валентинівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри прикладної лінгвістики, порівняльного мовознавства та перекладу, Підгаєцька Світлана Леонідівна – старший викладач кафедри романо-германської філології.