Студентська рада

Деталі

Студентська Рада

Голова СР

Голова студентської Ради зобов’язана:• планувати, координувати, контролювати роботу відділів;


• звітувати про роботу студентського самоврядування;


• проводити зустрічі та бесіди із членами відділами;

• контролювати роботу старост груп;


• скликати чергові засідання студентської Ради;


• сприяти активному життю студентів;


• захищати права студентів.

y5WwEgVBHno

Голова студентської ради ФІФ - Ястремська Каріна

Заступник голови СР

Kolyan

Заступник голови студентської ради ФІФ - Кащенко Микола

Секретар СР

TGwZ gGHNdA

 

Робота секретаря – це ведення документації, що стосується роботи студентської Ради ФІФ.

Секретар збирає інформацію про відділи СР, працює безпосередньо з головами відділів, протоколює збори СР, та потім звітує Голові СР.

Інформація щодо відділів може бути різною, починаючи від ПІБ членів відділу, їх контактних номерів, закінчуючи звітами відділів СР про виконану ними роботу протягом навчального семестру.

Головне завдання секретаря – це систематизація інформації за для виведення чіткої структури у середині СР та полегшення її роботи.

 

 

 

 

 Секретар СР ФІФ - Михайлова Евгенія

 

Соціальний відділ

Соціальний відділ займається благодійною діяльністю. проводить ярмарки , гроші с яких йдуть на дітей з неблагополучних сімей.також їздить до дитячого будинку і допомагає дітям з уроками

Dasha.png

Голова соціального відділу - Павленко Даша

Sasha.png

Заступник голови соціального відділу - Качан Саша

 

Культурно-мистецький відділ

Культурно-мистецькій відділ, займається організацією дозвілля факультету. Ініціює і супроводжує організацію виховних, просвітницьких та культурно-мистецьких заходів університету, створює можливості для різнобічного творчого розвитку студентської молоді.

Yana

 

 Голова культурно-мистецького відділу - Шегеда Яна

Nadya.png

Заступник голови культурно-мистецького відділу - Дем'янюк Надія

Відділ захисту прав студентів

В відділі Студ.Захисту займаються,моніторингом відвідування та успішності студентів, більш складнішими питаннями, стосовно студентів та викладачів, якщо студент не знає що робити в тій чи іншій ситуації, студ.захист з радістю допоможе.
Якщо ти впевнений в собі, і ти готовий захищати не тільки свої права, а й допомагати іншим, з радістю чекаємо в нашому відділі. Успіхів!

Bogdan.jpg

Голова відділу захисту прав студентів - Подлужний Богдан

Roma.png

Заступник голови відділу захисту прав студентів - Вакуленко Роман

Відділ кураторів

Наш відділ безпосередньо спрямований на роботу з першим курсом. Куратори зустрічають їх на початку навчання та допомагають освоїтися у новому житті. Студентський куратор досить ефективний наставник, адже хто зможе допомогти краще, ніж студент старшого курсу, який вже знає все про університетське життя. Але робота куратора полягає не лише в повчаннях та настановах, ми організовуємо безліч заходів, квестів, флешмобів і т. д. Наш відділ старається зробити все для того, щоб студенти першого курсу мали спогади не лише про навчання, але й про університетське життя. Куратори слідкують за успішністю та відвідуванням занять студентами. Повідомляють дирекцію та звітують голові СР про все, що трапляється у житті студента першого курсу. Кураторськи відділ також співпрацює з іншими відділами СР, а саме: культурно-мистецьким, освітньо-виховним, відділом захисту прав студентів..

Vita.png

Голова відділу кураторів - Дужа Віта

Kate.png

Заступник голови відділу кураторів - Степанова Катерина

Відділ «Mixtape»

«Mixtape» – відділ який нещодавно створено. Це новий та сучасний відділ який направлений на творчий підхід до студентського життя! Відділ займається фотовиставками, виставками робіт наших студентів: малюнки, портрети, вірші і т. д.

Tanya.jpg

Голова відділу «Mixtape» - Гузенко Тетяна

Anya.jpg

Заступник голови відділу - Горопацька Аня

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

3862322
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
605
2289
9949
3112348
74748
66703
3862322

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-06-29 08:37:43
   

Хто на сайті?  

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ