Європейський день мов.

Knowledge of languages is the doorway to wisdom

(“Знання іноземних мов – це шлях до мудрості”)

Роджер Бекон

26 вересня відзначається Європейський день мов як спосіб підтримки мовного різноманіття та розвитку викладання мов у світі.

27 вересня 2018 року викладачі кафедри загального мовознавства і германістики провели студентський круглий стіл на тему: “The Importance of Learning Foreign Languages in the ModernWorld” (“Важливість вивчення іноземних мов у сучасному світі) з нагоди відзначення Європейського дня мов.

У роботі круглого столу взяли участь студенти 2 курсу факультету іноземної філології спеціальностей “035 – Філологія (Германські мови і літератури)” та “014 – Середня освіта (Мова і література)”, які підготували виступи з повідомленнями англійською мовою. Учасники заходу активно обговорювали необхідність вивчення англійської мови та інших іноземних мов у сучасному світі.

Гостем заходу був лектор зі США, представник української громадської організації CCX в Україні, Дуглас Брітон, який підготував цікаву мультимедійну презентацію на тему: “The Benefits of Learning English” (“Переваги вивчення англійської мови”).

У результаті жвавої дискусії учасники круглого столу дійшли висновку, що володіння іноземними мовами – це ключ до успіху, який відчиняє двері у світ незвіданих можливостей та перспектив для тих, хто прагне отримати перспективну роботу, безперешкодно подорожувати світом, читати літературу мовою оригіналу, обмінюватися досвідом з іноземними друзями та колегами.

Фото-звіт про результати роботи круглого столу представлений на сайті кафедри загального мовознавства і германістикив мережіGoogle+.

2034
4198167