Відвідування музея М. Булгакова

У рамках культурологічної практики та проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» студенти 1 курсу факультету іноземної філології під керівництвом професора, доктора філологічних наук Олени Сергіївни Анненкової відвідали 1 квітня 2019 року літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова.

55949748_305776050096570_4221760248454578176_n.jpg

 

 

 

Музей розташований на одній із найчарівніших і найстаріших вулиць міста Києва – на Андріївському узвозі № 13. Саме у цьому старовинному будинку М. Булгаков провів 13 років свого життя, саме звідси він ходив до гімназії і до університету, а потім приймав і своїх перших пацієнтів. І саме у цей будинок він помістив героїв одного з найвідоміших зі своїх романів, героїв «Білої гвардії» та п’єси «Дні Турбіних». Будинок був відреставрований зусиллями співробітників музею, які ретельно та протягом довгих років намагались спочатку зібрати, а згодом і зберегти унікальні експонати, речі та меблі, що належали родині М. Булгакова та йому самому. Та головне, будинок-музей зберігає атмосферу булгаківського дому і булгаківських часів. Студентам сподобалась екскурсія, вони сповнені враженнями, думками і новими знаннями.

55892487_583073928877663_1743491980391874560_n.jpg

Слово учасникам екскурсії:

Мирослава Павелко: «Побувала в музеї М. Булгакова, і мене вразило почуте і побачене, адже склалося відчуття повного занурення у світ дому Турбіних і світ самого письменника».

Вікторія Останій: «Мені надзвичайно сподобалась атмосфера музею, я відчула і цю епоху, і характер родини М. Булгакова, ніби побачила за столом, накритим білою скатертиною, його героїв, які розмовляють між собою та переживають важкі часи».

Мандрікова Анастасія: «Мені дуже сподобався будинок, де мешкала родина видатного письменника. Екскурсовод вдало передав атмосферу тих часів, я сповна уявила собі життя Михайла Булгакова в цьому домі, нібито пережила особисте знайомство із самим Майстром»

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

7508345
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
7509
8971
77975
6625958
77975
339727
7508345

Your IP: 46.229.168.139
Server Time: 2019-12-07 17:25:46
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ