Відвідування музея М. Булгакова

У рамках культурологічної практики та проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» студенти 1 курсу факультету іноземної філології під керівництвом професора, доктора філологічних наук Олени Сергіївни Анненкової відвідали 1 квітня 2019 року літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова.

55949748_305776050096570_4221760248454578176_n.jpg

Музей розташований на одній із найчарівніших і найстаріших вулиць міста Києва – на Андріївському узвозі № 13. Саме у цьому старовинному будинку М. Булгаков провів 13 років свого життя, саме звідси він ходив до гімназії і до університету, а потім приймав і своїх перших пацієнтів. І саме у цей будинок він помістив героїв одного з найвідоміших зі своїх романів, героїв «Білої гвардії» та п’єси «Дні Турбіних». Будинок був відреставрований зусиллями співробітників музею, які ретельно та протягом довгих років намагались спочатку зібрати, а згодом і зберегти унікальні експонати, речі та меблі, що належали родині М. Булгакова та йому самому. Та головне, будинок-музей зберігає атмосферу булгаківського дому і булгаківських часів. Студентам сподобалась екскурсія, вони сповнені враженнями, думками і новими знаннями.

55892487_583073928877663_1743491980391874560_n.jpg

Слово учасникам екскурсії:

Мирослава Павелко: «Побувала в музеї М. Булгакова, і мене вразило почуте і побачене, адже склалося відчуття повного занурення у світ дому Турбіних і світ самого письменника».

Вікторія Останій: «Мені надзвичайно сподобалась атмосфера музею, я відчула і цю епоху, і характер родини М. Булгакова, ніби побачила за столом, накритим білою скатертиною, його героїв, які розмовляють між собою та переживають важкі часи».

Мандрікова Анастасія: «Мені дуже сподобався будинок, де мешкала родина видатного письменника. Екскурсовод вдало передав атмосферу тих часів, я сповна уявила собі життя Михайла Булгакова в цьому домі, нібито пережила особисте знайомство із самим Майстром»

Your IP: 46.229.168.139
Server Time: 2019-12-07 17:25:46

На сайті один гість та відсутні користувачі