СВЯТКУВАННЯ ДНЯ УЧИТЕЛЯ

З нагоди Дня Учителя і всіх освітян 4 та 5 жовтня 2019 р. на факультеті іноземної філології відчувалась особлива атмосфера, відбулись різноманітні заходи, які організували студенти під керівництвом кафедри методики викладання іноземних мов, у яких брали участь всі кафедри факультету.

99bdf250-d093-4781-b974-c88088fa152e.jpg

 

Чудову атмосферу створювали усміхнені й натхненні обличчя студентів та викладачів, святково оформлені приміщення факультету, стінгазети з вітаннями різними іноземними мовами, афоризмами та притчами про Учителя.

 

 

 

 

Завдяки вітальним поштовим скринькам, розміщеним на дверях кожної кафедри, студенти надсилали власноруч зроблені листівки своїм улюбленим викладачам, слова подяки за їхню дуже важливу працю, побажання сил та натхнення.

      bb201a88-daec-4e7f-8738-03a9bbf0c66b.jpg              3e7c6f72-ac93-4f71-9a69-3bbe4140a2c7.jpg

Творчу та веселу атмосферу створювали предметні квести і вікторини для студентів, які провели викладачі кафедр факультету на перервах між аудиторними заняттями.

Всі раділи дотепним відповідям студентів, їх знанням, солодким призам, які отримували переможці, проте найбільше захоплення викликала жива атмосфера творчого єднання і натхнення у спільній професії.

 

Пропонуємо і Вам долучитися до нашої вікторини за посиланням нижче:point_down: та спробувати відповісти на жартівливі питання з літератури. :)

https://drive.google.com/file/d/0B_snNg1KdEELWkNxRm1neWhhTHhQRHB4cFZZQUJzY0RNSHFN/view?usp=drivesdk

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

7289166
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3885
10029
36028
6447706
198523
226667
7289166

Your IP: 18.210.28.227
Server Time: 2019-11-20 08:40:40
   

Хто на сайті?  

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ