Відвідування музею кіно

Минулого тижня студенти 11рякін групи разом з Д.ЮКондаковою к.ф.н., старшим викладачем кафедри світової літератури та теорії літератури відвідали Музей кіно, що відкрився у вересні цього року на базі Довженко-Центру.

Треба сказати, студенти з Туркменістану вже побували у художніх музеях (див. попередні репортажі), проте інтерактивна експозиція нового музею справила на них величезне враження.

Протягом візиту студенти разом з викладачем оглянули експозицію на 1 та 5 поверхах музею, де розгорнуто виставку «ВУФКУ LOST&FOUND», присвячену діяльності Всеукраїнського фотокіноуправління. Студенти були в захваті від кіноплакатів та фрагментів перших українських фільмів (зокрема, байопіка «Тарас Шевченко» -див.фото). Особливе захоплення викликала побудова експозиції, зокрема, дерев’яна вежа, звідки можна подивитися на увесь простір виставки з точки зору оператора. Великою популярністю також користувався справжній трактор ХТЗ, який можна оглянути з усіх боків, що демонструється на фоні екрану, де показано кадри з фільму «Земля» Олександра Довженка.

Таким чином предмет «Література країн, мова яких вивчається» було об’єднано із зануренням у культуру країни, де студенти зараз живуть і навчаються.

На згадку про свій похід до нового, такого надзвичайного музею, студенти зробили багато знімків. Деякі з них пропонуємо вашій увазі.

 

_1.jpg

 

_2.jpg 

 

 

 

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

8176462
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
189
10798
51437
7296334
284939
228264
8176462

Your IP: 46.229.168.143
Server Time: 2020-02-22 00:35:23
   

Хто на сайті?  

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ