Зустріч з письменницею Альоною Романовою

48367525_300210180621358_4925333104798728192_n.jpg

 

11 грудня у рамках роботи просвітницького проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-портал» відбулася зустріч студентів 11аа, 11ак, 11ап, 11ат та 11ая груп з Альоною Романовою — авторкою 3-х книг, з якими вона об`їхала майже пів-України. Альона Романова — педагог, журналістка, режисер, актриса, письменниця, з відзнакою закінчила Київський університет театру, кіно та ТБ ім. Карпенка-Карого (режисура ТБ і кіномистецтво). Авторка та ведуча проектів: «Експерти біатлону», «Аромат кіно», «Book doors». Зараз навчається в нашому університеті на перекладача при кафедрі романо-германської філології, аспірант кафедри культурології та філософської антропології.

48363171_1276274575838048_387663438899314688_n.jpg

Письменниця познайомила першокурсників із своєю творчістю, вона читала власні прозові твори та вірші у музичному супроводі, завдяки чому створювалася атмосфера затишної і дружньої розмови. Розповіла, чому називає свою поезію філософсько-поетичним джазом, а також поділилася знаннями про те, як виготовити та спродюсувати книгу власноруч.

 

3_книги_1.jpg

АЛЬОНА РОМАНОВА про книгу «Ассорти киноварного ветра»:
«У книзі я намагалася знайти відповіді на прості і непрості питання, відкривала таємні знання, проходила шляхи, не завжди розуміючи, навіщо їх проходжу, і тільки наприкінці отримувала відповідь-усвідомлення того, що відбувається. Про розірванні струни душі після смерті батька, про світлі спогади про бабусю, про королівство марень, яке так вабить і без сорому поглинає душі».

Про книгу «Фигуры Белого Дождя»:
«У цій книзі експерименти з часом, пошук відповідей через інтелектуально-інтуїтивне, містичне відчування, кристалізація духу. Тут трансцендентні коридори між дійсністю і сновидіннями, скарбничка архетипів і символів, перетин Минулого і Майбутнього. «Фігури білого дощу» — це свого роду мантра — алхімічна, міфологічна; збірка несвідомого та свідомого — моя модель світу і мій шлях до духовної досконалості. Мені дуже хочеться ці знання передати читачам — для натхнення і віри в свої таланти-атланти».

Про книгу «Психо-швы красными нитками_Психо-швы белыми нитками»:
«Вічна битва добра і зла, ангела і демона, творчого і руйнівного. Ключова тема: чоловік та жінка — боротьба протилежностей у сучасному світі. Пошук відповідей: в космічних знаках Всесвіту, фатуму, божественних сил, у філософії, у християнстві. У чому сила та еволюція любові: в суперництві чи в гармонії?».

48368391_273429496700571_2431611591649656832_n.jpg

Наприкінці зустрічі студенти ставили багато запитань, які торкалися проблеми творчого натхнення, стимулів для розвинення своїх здібностей, цікавилися сучасною читацькою аудиторією. Гостя жваво відповідала на всі питання студентів, а найактивнішому студенту, який ставив найбільшу кількість питань, презентувала символічний кіноварний подарунок.
Альона вважає, що зараз формується Новий Час, який шукає нових людей — гідних, тих, що йдуть за своїми мріями і роблять виклик самим собі. Письменниця побажала студентам, яким дуже сподобалась зустріч з харизматичною письменницею, вірити в себе, в свої таланти, та не боятися робити перші самостійні кроки у творчості.

   

РОЗКЛАД  

   

Новини та події  

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Всього відвідувань  

7507619
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
6783
8971
77249
6625958
77249
339727
7507619

Your IP: 46.229.168.163
Server Time: 2019-12-07 16:09:24
   

Хто на сайті?  

На сайті 144 гостей та відсутні користувачі

   

Випадкове зображення  

Зображення відсутні
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ