birb

Факультет іноземної філології

drago

ЗАПРОШУЄМО

випускників закладів загальної середньої освіти,

їхніх батьків і всіх охочих

на

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У програмі:

·                   презентація університету і факультету іноземної філології;

·                   особливості вступу у 2024 році;

·                   питання-відповіді (спілкування з деканом факультету іноземної філології, заступниками декана, завідувачами кафедр);

·                   оголошення результатів IV Всеукраїнського конкурсу перекладу для учнів 10-11 класів.

Захід відбудеться:

27 квітня 2024 р.

об 11:00 (онлайн)

на платформі Google Meet

за покликанням:

meet.google.com/ibn-ibfo-znz

ЛАСКАВО ПРОСИМО

ДО НАШОЇ ДРАГОМАНІВСЬКОЇ РОДИНИ!

Спеціальності ФІФ бакалавр

Спеціальності ФІФ магістр

23 квітня 2024 року в залі засідань Вченої ради Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулось пленарне засідання Міжнародної наукової конференції «Політика та право в умовах воєнного стану: пошук рішень», організатором якої є Навчально-науковий інститут права та політології. На конференції порушувались питання аналізу й оцінки політичних і правових аспектів у контексті воєнного стану, з особливим акцентом на українські реалії та міжнародну перспективу.

Перекладачем вітальних слів і доповідей поважних іноземних науковців і гостей була Софія Тарасевич, студентка першого курсу спеціальності «Філологія. Переклад. Англійська мова та друга іноземна мова» (11 переклад групи) факультету іноземної філології. Презентацію Нейта Джорджа Гордона, Президента Міжнародного співтовариства поліграфологів і американської Академії науково-слідчого навчання, вченого-поліграфолога (США), присвячено оцінці надійності досліджень на поліграфі. Тувія Шурані, віце-президент Міжнародного співтовариства поліграфологів, науковець-поліграфолог, член редакційної колегії наукового журналу «Європейський поліграф» (держава Ізраїль), привернув увагу учасників наукового заходу до становлення Міжнародного співтовариства поліграфологів та протидії тероризму у світі (міжнародний досвід). Вітаємо Софію Тарасевич з цікавим, безцінним, незабутнім досвідом і зичимо подальших досягнень у професійній сфері!

У рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» 9 квітня 2024 року відбудеться літературний вечір «Слова про кохання завжди прекрасні» за участі студентів-філологів 11пл групи факультету іноземної філології Українського Державного Університету імені Михайла Драгоманова.
Організатор вечора – к. філол. н, доц. Олена Миколаївна Боровська.

Приєднуємося за покликанням

Чекаємо на вас 9 квітня о 9.30!

lit24
9-11 квітня 2024 року на факультеті іноземної філології відбулася щорічна звітно-наукова конференція студентів і аспірантів "Освіта і наука - 2024"!
Відкрила пленарне засідання, яке відбулося 9 квітня, декан факультету, професор Наталія Леміш, наголосивши на особливостях лінгвістичної науки у порівнянні з іншими науками і на тих важливих функціях, що виконує лінгвістика прийнявши виклик сьогодення. Вона, також, зазначила, що пишається студентами-науковцями факультету іноземної філології, які попри складну ситуацію в країні, продовжують займатися науковою роботою.

9-го квітня об 11:00 на факультеті іноземної філології відбудеться
пленарне засідання щорічної звітно-наукової конференції студентів і аспірантів
"Освіта і наука  - 2024".
Ми будемо дуже раді Вашій присутності!

9 квітня 2024 року у рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» відбувся літературний вечір «Слова про кохання завжди прекрасні» за участі студентів-філологів 11пл групи факультету іноземної філології Українського Державного Університету імені Михайла Драгоманова.
Кохання – невичерпна тема для літератури, про кохання писали завжди, воно вічне і нетлінне. Студенти поділилися роздумами і враженнями про свої улюблені книги про кохання, проникливими історіями в яких є все – і любов, і філософія, і роздуми про життя.
Модератор заходу: к. філол. н, доцент Олена Миколаївна Боровська.
Щиро дякуємо всім учасникам!
До наступних зустрічей!

20 березня 2024 р. на факультеті іноземної філології відбулася непересічна подія. Студенти і викладачі факультету мали змогу зустрітися (хоч і онлайн) з популярним українським письменником, популяризатором науки і мандрівником, видавцем МАКСОМ КІДРУКОМ і випускницею факультету іноземної нашого університету, стипендіаткою програми імені Фулбрайта, засновницею видавництва нонфікшену та наукової фантастики «Бородатий Тамарин», волонтеркою ТЕТЯНОЮ КІДРУК.

Сторінка 1 із 36