Academic writing

17 квітня 2019 р. (14:00, ауд. 5-8) відбувся третій і останній семінар із серії семінарів з Academic Writing (27 лютого, 20 березня і 17 квітня 2019 р.), запропонованих Міжнародним освітньо-методичним центром Dinternal Education, ексклюзивним представником видавництва Pearson в Україні. Усі три семінари (Науковий стиль; Правила перефразування оригінальних висловлювань; Структура параграфу наукової статті) були проведені представником зазначеного центру Іеном Едвардом Фірсом (Ian Edward Firth: ESAP lecturer, University of Leeds / Business dep.).

Кожний учасник отримав пакет матеріалів.

У семінарах взяли участь 40 викладачів 7-ми кафедр факультету іноземної філології та 20 студентів. Усі учасники отримали електронні сертифікати (6 годин).

Акцент зроблено на практиці в опануванні навичками академічного письма.

Викладачі та студенти визначають головну ідею в запропонованому абзаці.

Учасники семінару вирішують,
чи є дані в поданому реченні  занадто узагальненими / детальними.