ДОСТОЄВСЬКИЙ ТА СУЧАСНІСТЬ

dostoevsky

АНОНС ЛЕКЦІЇ С. Д. АБРАМОВИЧА
«ДОСТОЄВСЬКИЙ ТА СУЧАСНІСТЬ»

Культурно-освітній проект кафедри російської та зарубіжної літератури "ART-ПОРТАЛ" презентує лекцію доктора філологічних наук, професора Семена Дмитровича Абрамовича "Достоєвський та сучасність".
С .Д. Абрамович – завідувач кафедри слов'янської філології та загального мовознавства Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, відомий учений-гуманітарій: літературознавець, релігієзнавець, мистецтвознавець, культуролог, а також письменник та художник.
Модерато зустрічі – кандидат філологічних наук, доцент кафедри російської та зарубіжної літератури Дмитро Сергійович Бураго.

Лекція відбудеться 3 березня 2016 року о 14.00 в аудиторії 6-10 Гуманітарного корпусу НПУ імені М. П. Драгоманова.

Запрошуємо всіх бажаючих!