ДРАГОМАНІВЦІ НА ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ В ХНУ ІМ. В.Н.КАРАЗІНА

24-25 жовтня група співробітників кафедри світової літератури та теорії літератури взяла участь в роботі Міжнародної наукової конференції «Історія та теорія літератури в сучасній філологічній епістемі» (до 100-річчя з дня народження проф. М.Г. Зельдовича), яка була організована кафедрою історії російської літератури філологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

_1.jpg

Проблематика конференції охоплювала широке коло питань: від класичних наративів в сучасних інтерпретаційних контекстах до інтермедіальності сучасної культурної епістеми. Наша кафедра була представлена вченими різних поколінь, наочно продемонструвавши спадкоємність традицій. На секційних засіданнях виступили д.ф.н., професор, завідувач кафедри світової літератури та теорії літератури Оксана Олександрівна Корнієнко (тема доповіді: «Ориентальная парадигма в романе Виктора Пелевина “Тайные виды на гору Фудзи”»); к.ф.н., старший викладач Дар’я Юріівна Кондакова (тема доповіді: «Жанровая интердискурсивность книги А.Ипполитова “Просто Рим”»); аспірант Наталія Володимирівна Односум (тема доповіді: «Субъектная парадигма “герой-Гамлет-Христос” романа Б.Л.Пастернака “Доктор Живаго” в контексте жанра духовной автобиографии»).

_3.jpg

_2.jpg

Дякуємо колегам із Національного університету імені В.Н.Каразіна за теплий прийом, чудову атмосферу, наукові дискусії, надзвичайно цікаву екскурсію містом – «Літературний Харків»!