Глибоке співчуття рідним і близьким Тамари Іванівни

nekrolog 1

14.05.1954 – 08.04.2022

8 квітня 2022 року не стало Тамари Іванівни Плужникової. Пішла з життя світла, добра людина.

Усе своє професійне життя Тамара Іванівна присвятила роботі зі студентами. З 1987 року вона працювала в НПУ імені М.П. Драгоманова (тоді КДПІ імені М. Горького), пройшовши викладацький шлях від асистента до професора кафедри російської мови (нині кафедра слов’янських мов). Певний час була завідувачем кафедри практичного курсу російської мови. Професор Т. І. Плужникова викладала морфологію сучасної російської літературної мови. Також Тамара Іванівна була знаним фахівцем у галузі дериватології. Нею написано близько ста наукових праць.

Неможливо повірити, що з нами більше немає цієї світлої, чудової, життєлюбної людини, яка заряджала усіх своєю невичерпною енергією та оптимізмом, була зразком людяності та порядності, щирості та чесності.

Кафедра слов’янських мов, факультет іноземної філології висловлює глибоке співчуття рідним і близьким Тамари Іванівни.

nekrolog 2