Конкурсна програма Erasmus+

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсній програмі Erasmus+

photo_2019-11-04_21-11-09.jpg

Що таке Erasmus+?

• Конкурс для студентів факультету іноземної філології на отримання стипендій на стажування в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина)

Для кого ця програма?

• Програма призначена для студентів бакалаврату 2-3 курсів та  магістрів 1го курсу, що володіють німецькою або англійською не нижче рівня В1 (Intermidiate)

Тривалість програми:

• Відповідно до умов проекту студенти отримають можливість навчатися в Університеті Кобленц-Ландау, (Німеччина) упродовж весняного семестру 2019-2020 навчального року.

Вимоги до учасників:

• бути студентами НПУ імені М.П. Драгоманова;
  • володіти німецькою або англійською мовами не нижче рівня В1 (Intermediate)

УВАГА! Для отримання індивідуального гранту аплікантам необхідно до 8 листопада 2019 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу - foreign@npu.edu.ua з поміткою "Кобленц-Ландау" наступне:

• СV;
  • мотиваційний лист німецькою або англійською мовою (максимальний обсяг 1 сторінка);
  • сертифікат про володіння німецькою або англійською мовами не нижче рівня В1 (за наявності);
  • довідку про середній бал залікової книжки.

Що варто знати:

1.Співбесіда відбудеться 12 листопада об 11.00 в ЦК, ауд.238.

2.На підставі критеріїв відбору формується рейтинговий список кандидатів, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду на розширеній нараді з представниками відділу міжнародних зв’язків та заступниками деканів з міжнародної співпраці.

3.Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми ERASMUS +.

Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною після
1го грудня.