ЛІТЕРАТУРНИЙ ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ: «1984» ДЖ.ОРВЕЛЛА

fyytyrjdf.jpg

29 жовтня 2019 року відбулось засідання дискусійного літературного клубу в рамках роботи студентського наукового гуртка «Актуальні тенденції сучасного літературного процесу» та культурно-освітнього проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-ПОРТАЛ».

Засідання клубу відбулось завдяки старанням студентів 11 ак групи, які з великою зацікавленістю підготувались до обговорення роману Дж. Орвелла «1984».               Модератором дискусії виступила доктор філологічних наук, професор кафедри О.С.Анненкова. Під час обговорення книги розгорілась жвава і продуктивна дискусія, що зачіпала ключові проблеми твору та водночас найболючіші проблеми сучасного життя.
         Студенти 11 ак групи надзвичайно вдумливо аналізували роман, виходили на суперечливі питання та відзначали вразливі аспекти соціально-психологічної концепції твору.

Дискусія торкнулася питань про:

• ознаки тоталітарної держави,
  • про умови, за яких може бути знівельована індивідуальність людини
  • та проблеми double thinking і новомови.

Наприкінці обговорення студенти зробили висновок:

«День, коли людство навчиться використовувати уроки минулого, стане днем другого пришестя».

Студенти були задоволені процесом обговорення, можливістю виразити свої думки, загальною атмосферою продуктивної дискусії, тому щиро ділилися своїми враженнями, підкреслюючи, шо вони дізналися багато нового та хотіли б продовження роботи дискусійного клубу і наукового гуртка.

Дякуємо таким активним, зацікавленим і вдумливим студентам 11 ак!!!