Поетичний вечір

21 березня людство відзначає Всесвітній день поезії. Студенти факультету іноземної філології НПУ імені М.П.Драгоманова до цього свята створили особливий поетичний простір: розмістили у гуманітарному корпусі творчо оформлені рядки улюблених поезій світової літератури.

FB_IMG_15536917287429265.jpg

FB_IMG_15536917369235830.jpg

20 березня в АRT-просторі «SKLO» відбувся Вечір студентської авторської поезії. Всі, хто долучився до цієї події, відчули атмосферу натхнення та весняного піднесеного настрою, яку створили учасники – студенти Ярослав  Іванько (41п), Дар’я Вінокурова (21п), Олексій Батченко (14фр), Максим Скачко (11аа), Олександра Годенко (11аа), Марина Миколаєнко (11фінМ), Анастасія Гребенюк (41ра), Анастасія Батюжевська (11ая), Катерина Зень (11ау) та Юлія Шинкарук  (102ан).

На свято завітали і викладачі кафедри світової літератури та теорії літератури, зокрема: професори О. С. Анненкова, Т. А. Пахарева та О. В.Юферева, доценти Г. М. Шуберт та Н.К. Загребельна, старші викладачі О. М. Боровська та О. Л. Шевченко, ведучою була старший викладач кафедри Д. Ю. Кондакова.

Поетичні рядки, авторські пісні під гітару, що лунали протягом двох годин, запам’ятаються як «чудна мить», якій завжди має знайтись місце серед буденного плину життя.

FB_IMG_15536917140311722.jpg

Слово учасникам:

Ярослав Іванько: «Для мене це був дуже незвичний досвід через те, що раніше я відвідував лише поетичні вечори, на яких декламували улюблені вірші відомих та не дуже авторів. До того ж, на цьому вечорі я представив два свої невеличкі прозові твори, які, судячи з усього, слухачам сподобались. Вірші та проза інших учасників мені неймовірно полюбились та надихнули на безліч ідей, які хоч зараз бери та втілюй. Найбільшу подяку хочу висловити кафедрі світової літератури та теорії літератури, яка дала поетам нагоду продемонструвати свої твори зацікавленій аудиторії».

Дар’я Вінокурова: «Спочатку я вагалася, чи надсилати свої вірші та брати участь у цьому Поетичному Вечорі. І не через якісь упередження до університетських заходів, а через власну сором’язливість. Але тепла атмосфера розтопила моє серце. Це надзвичайно знаходитись серед людей, що також пишуть, неважливо, вірш чи прозу! Важливо нарешті зрозуміти, що ти не один. Важливо послухати думки інших людей, що перетворились у мистецтво. Важливо аплодувати і підтримувати! Важливо чути стукіт власного серця, коли виступаєш. Дякую кафедрі світової літератури та теорії літератури, глядачам, авторам та авторкам за те, що ви такі надзвичайні! Чекаю наступного Поетичного Вечора!»

P3201468ch.jpg

P3201436ch.jpg

P3201429ch.jpg

Детальний фотозвіт можна переглянути на сайті кафедри у Фейсбук за посиланням: https://www.facebook.com/1513378155640174/posts/2143870132590970/