Startup Semester. Набір триває з 7 по 19 квітня!

YEP клуб НПУ ім. М.П. Драгоманова знає, що сере студентів університету є ті,

хто давно цікавиться стартапами та підприємництвом.

Команда Dragomanov StartUp Club відкриває набір на онлайн Startup Semester. Карантин – гарна нагода нарешті займатися тим, що тобі дійсно цікаво.

Startup Semester – це тритижневий безкоштовний курс, який складається з трьох лекцій від команди YEP та стартап клубу нашого університету.
         Що ти отримаєш?
знання про інновації та підприємництво
купу корисної інформації та практичних кейсів
досвід пітчингу своєї ідеї
знайдеш однодумців та станеш частиною стартап спільноти

А що, якщо саме твій проєкт стане кращим на Final pitch session у кінці семестру? Головний приз - поїздка восени на європейський стартап івент, яка повністю покривається організаторами.
         Нагадуємо, що цього сезону всі мітапи будуть проходити онлайн. Тому, все, що тобі потрібноце гарний інтернет звязок та бажання вчитися і розвиватися разом з нами.

Заповнюй анкету за цим посиланням: https://forms.gle/hVHR7DsyMFEC2dA79
Набір триває з 7 по 19 квітня!
         Нехай цей час буде максимально корисним для кожного з нас!

Розвиток мережі підприємницьких клубів на базі університетів та інкубаційна програма для стартапів YEP!Starter відбуваються за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

координатор Dragomanov StartUp Club,

Бех Ю.В.