Світла пам'ять нашій колезі О.Л.Шевченко

Shevchenko.jpg Кафедра світової літератури та теорії літератури зі скорботою повідомляє про непоправну втрату: на 75 році життя раптово зупинилося серце нашої колеги, досвідченого і висококваліфікованого викладача, прекрасної людини ОЛЬГИ ЛЕОНІДІВНИ ШЕВЧЕНКО.
Ольга Леонідівна присвятила роботі на кафедрі 50 років – усе своє трудове життя, була глибоким знавцем зарубіжної літератури, натхненним лектором із тонким чуттям стилю художнього твору і подиху студентської аудиторії. Вона читала курси історії літератури 18 та 19 століть, спецкурс «Традиції та новаторство в англійській літературі», друкувала наукові статті з проблем англійського романтизму, керувала навчально-науковими та творчими роботами.
Її голос, посмішку, променисті блакитні очі пам’ятають випускники багатьох поколінь. Більшість членів кафедри літератури, чимало співробітників факультету залишилися її вдячними слухачами.
Ольга Леонідівна була по-справжньому добросердною, мала неперевершене почуття гумору, щиро любила і розуміла молодь, вміла слухати і дружити, підтримувати і прощати, приходити на допомогу і радіти успіхам інших, виявляла рідкісні у наші часи якості високоінтелігентної людини.
Колектив факультету іноземної філології завжди пам’ятатиме Ольгу Леонідівну саме такою, невтішно сумує і висловлює глибоке співчуття її рідним.