ВІДВІДУВАННЯ СПЕКТАКЛЮ ЗА ДРАМОЮ Ф.ШИЛЛЕРА «ПІДСТУПНІСТЬ І КОХАННЯ»

изображение_viber3.jpg

Незважаючи на карантин, культурно-освітній проект кафедри світової літератури та теорії літератури ART-ПОРТАЛ продовжує свою діяльність. Доцент кафедри А.А.Астахова організувала відвідування студентами 2 курсу спектаклю за драмою Ф.Шиллера «Підступність і кохання» в Молодому театрі. Після перегляду багато хто зізнався, що по-новому сприйняв твір, вже знайомий їм завдяки текстуальному вивченню в курсі зарубіжної літератури.

изображение_viber.jpg

Cтуденти навіть не очікували, що настільки емоційно сприймуть події, відтворені в драмі, і що перипетії твору та почуття героїв будуть так перегукуватись з сучасністю та її проблемами. У драмі грали актори, більшість з яких були добре знайомі по сучасному кінематографу. Особливо всіх здивувала і вразила гра Лідії Ребрик в ролі леді Мілфорт, яка змогла передати складність і суперечливість характеру своєї героїні, її драму. Адже всі звикли до Лідії Ребрик переважно в ролі ведучої телепрограм та телешоу.