Вітаємо студентів першого курсу!

posv1.jpg

Першого вересня факультет іноземної філології вітав першокурсників, які приєдналися до університетської родини, з входом у студентське життя. Урочистий захід, який відбувся онлайн і об’єднав студентів, батьків та викладачів факультету з різних локацій, розпочався з гімну України. Далі перед аудиторією виступив проректор із наукової роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Григорій Мирославович Торбін.

posv2.jpg

posv3.jpg

Нове покоління драгоманівців привітала декан факультету, доктор філологічних наук, професор Наталія Євгенівна Леміш. Під час розмови з деканом студенти дізналися багато корисної інформації про факультет та його структуру і познайомилися із завідувачками кафедр, які теж знайшли для них багато теплих та мотивуючих слів.

posv4.jpg

posv5.jpg

posv6.jpg

posv7.jpg

Не забуваючи про ціну мирних зустрічей, учасники заходу також вшанували пам’ять загиблих воїнів, які поклали своє життя за свободу і гідність України, хвилиною мовчання.

posv8.jpg

posv9.jpg

Свій новий статус – статус студента-драгоманівця – першокурсники закріпили урочистою клятвою та пообіцяли всіма можливими засобами сприяти розвитку науки і культури як у межах університету, так і в масштабах держави.

posv10.jpg

Щиро вітаємо наших нових талановитих студентів, бажаємо наснаги та творчих успіхів!

posv11.jpg