XVIІ-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ МОВ ТА КУЛЬТУР

XVIІ-й ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

МОВ ТА КУЛЬТУР

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЕТАП ОЛІМПІАД ІЗ ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ

КАТЕГОРІЯ «СТУДЕНТИ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ»

(20.04.2019 року)

ТЕСТ НА ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ (В1−С1) З ТУРЕЦЬКОЇ МОВИ СЕРЕД СТУДЕНТІВ, ЩО ВИВЧАЮТЬ ЇЇ ЯК ІНОЗЕМНУ

УМОВИ УЧАСТІ У ТЕСТУВАННІ

1. Участь у тестуванні можуть брати студенти вищих навчальних закладів або мовних курсів, що вивчають турецьку мову як іноземну (тим учасникам, які отримають достатню кількість балів, буде видано сертифікат (диплом) Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова рівнів B1 (60−74 зі 100 балів), B2 (75−84 зі 100 балів), C1(85−100 зі 100 балів).

2. Учасники олімпіади, які є носіями турецької чи іншої тюркської мови, можуть отримати у цій категорії сертифікат на визначення мовного рівня, проте не можуть брати участь у самій номінації.

3. Тестування пройде у Києві 20.04.2019 рокуза адресою: бул. Вернадського, 16-В, приміщення «Європейського університету», початок о 10:00.

4. Кількість учасників від одного навчального закладу є необмеженою.

5. Залежно від отриманих результатів, усі учасники матимуть можливість отримати сертифікати, де зазначатиметься їхній рівень володіння турецькою мовою (В1, В2, С1).

6. Під час тестування студентам будуть запропоновані завдання з читання граматики, усного мовлення й аудіювання.

НАГОРОДИ

Учасників, що наберуть найвищу кількість балів у тестуванні з турецької мови, буде нагороджено (разом із сертифікатами) медалями й подарунками:

1 місце – золота медаль і подарунок;

2 місце – срібна медаль і подарунок;

3 місце – бронзова медаль і подарунок.

Контактні дані для зв`язку: 0631678055