Запрошуємо до дискусійного клубу

camus23.jpg

У рамках культурно-освітнього проєкту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-Портал» 22 листопада 2023 року відбудеться засідання Літературного дискусійного клубу під керівництвом доктора філологічних наук, професора Олени Сергіївни Анненкової за найактивнішої участі студентів-філологів 1 курсу факультету іноземної філології УДУ імені Михайла Драгоманова.
У програмі обговорення твору АЛЬБЕРА КАМЮ «СТОРОННІЙ».
У наші важкі часи ми пропонуємо зануритися у твори, які можуть дати нам відповіді на питання, які в сучасному світі надзвичайно тривожать людей. «Хто ж він є, цей дивний, байдужий до всього Мерсо?» Що таке абсурд, абсурдний світ та яка вона – людина абсурду? На ці складні питання спробуємо відповісти протягом дискусії.
Запрошуємо всіх, хто цікавиться літературою, і прагне розібратися в проблемах сучасної людини разом з філософом і письменником Альбером КАМЮ!
ДИСКУСІЙНИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КЛУБ ЗНОВУ в онлайні!!!

Приєднуємося за покликанням: https://meet.google.com/tqf-bhdg-vng

Чекаємо на вас 22 листопада о 15.30!