Засідання наукового гуртка «Жанрова еволюція літератури»

IMG_6208.jpg23 жовтня 2021 року робота наукового гуртка "Жанрова еволюція літератури" під керівництвом доктора філологічних наук, професора кафедри світової літератури та теорії літераутри Олени Володимирівни Юферевої  відкрилася зустріччю в офлайн режимі. Студенти 4-го курсу Анна Видоняк, Поліна Садченко, Маргарита Вергелес, Володимир Грачов розпочали підготовку до щорічної студентської наукової конференції. Ми обговорювали питання:

- які критерії доповіді на конференції;

- як підготувати тези доповіді;

- як дотриматися вимог академічної доброчесності.

Невимушено і креативно розбирали початкові етапи опрацювання обраних студентами тем: формулювали актуальність, визначали мету, структурували теоретико-методологічну основу роботу, шукали методи дослідження кожної конкретної проблеми.IMG_6207.jpg

Ми говорили про організаційні підходи, які сприяють ефективності виконання наукового проєкту: не чекайте довго на натхнення, пишіть систематично і пам’ятайте про дедлайн! Згадали про поширену «спокусу» молодих дослідників вдаватися до оцінних та суб’єктивних тверджень, з якими треба бути обережними.

Запланували наступну зустріч, яка буде присвячена обговоренню перших результатів дослідження.