Освіта і наука-2023. Засідання секції «Проблематика і поетика світової літератури»

5 квітня в рамках Звітно-наукової конференції студентів та аспірантів «Освіта і наука—2023» відбулося засідання секції «Проблематика і поетика світової літератури». Доповіді студентів факультету іноземної філології були присвячені передусім аналізу творів зарубіжної літератури 19—21 ст. Серед виступів, які викликали увагу, доповіді Волкової А.Д. «Архетип „красуня і чудовисько” в романі Анни Тодд «Після»», Моніч В.В. «Роман Дж.Орвелла „Донька пастора” у сучасній науковій рецепції» (наук. кер. д.ф.н., проф. Корнієнко О.О.), Бородіної О.В. «Система мотивів „Cаги про Ґреттіра”, Ткачук А.В. «Засоби розкриття внутрішнього світу у творі „Моя кузина Рейчел” Д. дю Мор'є». (наук. кер. д.ф.н., проф. Юферева О.В.), Коваленко О.А. «Літературні алюзії в романах Дж. К. Роулінг про Гаррі Поттера», Прокоф’євої О.В. «Образ Генрі Пероуна як типового героя сьогодення (на матеріалі роману І. Мак’юєна „Субота”)»  (наук. кер. д.ф.н., проф. Анненкова О.С.), Заплетнікової А.Д. «Специфіка підтексту у художній прозі Е.Гемінґвея (на прикладі оповідань „Канарка в подарунок” та „Пагорби наче білі слони”)» (наук. кер. к.ф.н., доц. Костюк О.М.), Соломахи В.І. «Мотив азартної гри в європейській літературі ХІХ ст.» (наук. кер. к.ф.н., доц. Загребельна Н.К.), Савчук М.В. «Риси антиутопії в романі Р. Бредбері „451 градус за Фаренгейтом”» (наук. кер. д.ф.н., проф. Юдін О.А.)

osvna1.jpg

Безымянный2