Звіт з літературного вечора «Любов – чарівна країна»

10 грудня за активної участі студентів 3 курсу спеціальності «Переклад» факультету іноземної філології НПУ ім. М. П. Драгоманова, у рамках культурно-освітнього проекту кафедри світової літератури та теорії літератури «ART-ПОРТАЛ», відбувся літературний вечір «Любов – чарівна країна». Модератором вечора виступила к. філол. н., доц. О. М. Боровська. Кожен із присутніх присвятив свій виступ улюбленому твору про любов, темі великій і невичерпній, одній із універсальних у світовій літературі, яка знаходить свій вияв у творчості практично кожного художника. На вечорі звучали проникливі вірші Марини Цвєтаєвої та Анни Ахматової, Олександра Блока та Сергія Єсеніна, Ліни Костенко та Сергія Жадана, багатьох інших поетів.
Вечір пройшов чудово, в теплій і дружній атмосфері. Дякуємо всім, хто взяв у ньому участь!!!

poetry.png

poetry2.png