Звіт з вебінару «Сторітелінг у Instagram (Кому і навіщо це потрібно)»

В рамках освітньо-просвітницького проєкту «ART-портал» і диспліни за вибором «Основи літературної творчості» (викладач – професор Юферева Олена Володимирівна) 22 листопада 2021 року на факультеті іноземної філології відбувся вебінар на тему «Сторітелінг у Instagram (Кому і навіщо це потрібно)». Запрошена спікерка – Оксана Куянцева, кандидатка філологічних наук, волонтерка, спеціалістка з комунікацій прес-центру Міністерства освіти і науки.
На вебінарі обговорювались такі питання:

Більшість з нас зареєстрована у різних соціальних мережах. Але чи вміємо ми себе презентувати, цікаво розповідати про події свого життя або того, що бачимо навкруги?

Що може змінити вміння ефективно вибудовувати комунікацію і до чого тут університетська освіта?

Instagram – розвага чи крок до професії?

Розглядалися такі корисні для самореалізації молоді у сучасному світі проблеми:
  • Шлях до особистої ліфтової презентації;
  • Як публічно говорити про себе?
  • Яку історію варто розповідати у соціальних мережах?
  • Як створюються комунікаційні історії?
  • Де знайти мотивацію до креативного письма?
Протягом вебінару студенти мали можливість проаналізувати історії впливових українських блогерів, почути поради про те, як за допомогою технік сторітелінгу створити тексти, які читатимуть.
Ми почули і переконалися, що філологічна освіта дає широкі можливості для самореалізації у сучасному суспільстві. А вміння створити цікаву історію сьогодні є потужним інструментом для різних форм комунікації, у тому числі, комерційної.
    Студенти ставили запитання, які свідчать, що проблема є актуальною:
  • Як бути із хейтерами?
  • Як перетворити власну сторінку у блог?
  • Як виробити звичку «писати» і де шукати теми?
  • Чи завжди спрацьовує принцип «grandma approved»?
Окреслилися й інші інтереси і запитання, для відповіді на які шановна спікерка пообіцяла завітати до нас знову. Чекайте на анонс.
instaweb1.png