Вітаємо першокурсників!

2 вересня 2019 року в стінах гуманітарного корпусу відбулася урочиста посвята у студенти.

photo5188611864605600587.jpg

Шкільні часи, ЗНО, статус абітурієнта та вступна кампанія вже позаду. Проте не варто радіти, адже попереду чекає новий і не менш важливий етап в житті кожної людини - студентські роки.

Наші першокурсники вже мали змогу познайомитися з педагогічним колективом факультету на чолі з нашим деканом, другом і просто духовною наставницею - Зернецькою Аллою Андрієвною та  зі своїми викладачами і кураторами груп. Всі вони привітали першачків та побажали енергії до нових звершень і успіхів у навчанні.

photo5474463116638137543.jpg

За традицією , першокурсники промовили клятву Драгоманівця та пройшли справжню посвяту.

Найактивніші студенти факультету влаштували святковий концерт , який довів, що навчання - це не лише лекції та семінари , а ще й час, коли ти можеш проявити та реалізувати свій творчий потенціал.

Тому ми будемо раді бачити всіх бажаючих в лавах нашої великої та талановитої драгоманівської родини.

photo5188238202450848853.jpg

photo5474463116638137494.jpg       photo5474463116638137495.jpg

Ми щиро віримо в  кожного з Вас і з нетерпінням чекаємо на ваші перемоги!

Автор: ソバクサンヅラさん。

198941