Вітаємо з Днем слов'янської писемності і культури!

Дорогі колеги!
Кафедра слов’янських мов вітає усіх зі святом - Днем слов'янської писемності та культури!
Цей особливий для нас, філологів, день нагадує нам про значення та багатство слов'янської спадщини. Символічно, що саме завдяки слов'янській писемності ми здатні спілкуватися, зберігати нашу історію, традиції та культуру. Ця писемність стала основою для багатьох мов, літератур та наукових досягнень.
Нехай День слов'янської писемності стане нагадуванням про нашу спільну спадщину і велич слов'янської культури.
Нехай наші слова завжди будуть повними мудрості, любові та взаєморозуміння.
Нехай наша спільна культурна спадщина процвітає й радує нас завжди.
Бажаємо вам постійного розвитку, натхнення та невичерпного джерела творчості!!!
До Дня слов'янської писемності і культури за сприяння кафедри слов’янських мов факультету іноземної філології студенти групи 1андМ підготували матеріал на актуальні теми сьогодення, зокрема до вашої уваги пропонують доповіді:

dsk1.jpg

dsk2.jpg