"Збентежений Бальзак"

lk0.png

Лайкни класика!
Уявляєте, як би виглядали сторінки письменників-класиків у соціальних мережах? Які поради дав би поет-романтик щодо вибору домашнього улюбленця? Які портретні риси ріднять Бальзака і Шевченка?..
Гадаємо, філолог не завжди має бути тотально серйозним. У наш складний час асоціативне мислення і почуття гумору допомагає запам’ятовувати важливе, триматися, знаходити однодумців.
Кафедра світової літератури та теорії літератури, Творчий проєкт Арт-портал 4 травня 2023р. провели захід із презентаціями оригінального осмислення та візуального втілення образів письменників, їх творів, окремих персонажів та європейського літературного процесу ІІ пол. ХІХ ст. в цілому.
Студенти запропонували уявні інстаграм-сторінки письменників, авторські комікси за сюжетами біографій і творів, власні ескізи обкладинок видань, колажі, цикли мемів із добіркою дотепних цитат тощо. Кожен розлого розповів про свій задум, обґрунтував ідею, дав аналітичний коментар.
Жваве, реально зацікавлене обговорення викликали роботи другокурсниць Інни Лугіної «Інстаграм-сторінка Томаса Майн Ріда», Анастасії Мусієнко - серія ілюстрацій про особисте життя Бальзака « В одній годині кохання – ціле життя…», Соломії Вівсяник - цикл мемів про Байрона під об'єднаною назвою «Хто я?», Аліни Остапенко та Анни Велькової – авторські ілюстрації для обкладинок романів відповідно «Джейн Ейр» Ш. Бронте та «Батько Горіо» О. де Бальзака, а також сторінки чорного гумору за мотивами творів Ч. Дікенса та Ш. Бронте від Анастасії Коваленко.
У перспективі – доповнення нашої віртуальної галереї іншими творчими візуальними проєктами. Приєднуйтеся!
Із побажаннями творчих успіхів – О.М. Костюк, К. І. Нікітська

lk1.jpg

lk2.jpg

lk3.jpg

lk4.jpg

lk5.jpg

lk6.jpg

lk7.jpg