Радіодиктант національної єдності-2023

27 жовтня викладачі та студенти факультету іноземної філології взяли участь в написанні радіодиктанту національної єдності, що проводиться щорічно до Дня української писемності і мови. Захід, що вже став традицією для факультету, проводився онлайн та об’єднав студентів різних курсів та спеціальностей і викладачів різних кафедр.
Авторкою цьогорічного диктанту виступила поетеса, письменниця та перекладачка Катерина Калитко. «Дороги України» – ліричний та дуже інтимний текст, своєрідна міні-Одіссея про віднайдення свого дому – вічного і непідвладного руйнуванню – серед темряви та згарища війни. Озвучив диктант актор і режисер Олексій Гнатковський.
Для факультету іноземної філології диктант – це не тільки привід перевірити своє знання рідної мови, а й чудова нагода відчути себе у великій та незламній родині українців.
Єднаємось та плекаємо своє! Слава Україні!

dyct1.jpg

dyct2.jpg